16 Luty 2009, 11:35
boogi

Gdzie w firmie powinno się takie karty trzymać?
Pod kluczem czy ogólnodostępne?
A może starczy tylko w komputerze?
A może przy tych substancjach?



16 Luty 2009, 11:40
Grzemar

USTAWA
z dnia 11 stycznia 2001 r.
o substancjach i preparatach chemicznych.1)
(Dz. U. z dnia 14 lutego 2001 r.)

Art. 7. 1. Osoba stosująca substancję niebezpieczną lub preparat niebezpieczny ma obowiązek zapoznania się z kartą charakterystyki.

Karta Charakterystyki to swego rodzaju instrukcja stanowiskowa.

16 Luty 2009, 11:41
Michał Anioł

najlepiej u osób kierujących pracownikami, oni są zorientowani w tym czego pracownicy w czasie pracy używają i oni powinni pracowników z kartami zapoznać (to tak po mojemu) by ci ostatni wiedzieli co robić w razie czego (jak dojdzie do piewrwszego kontaktu z daną substancją i trzeba się będzie ratować z opresji)

16 Luty 2009, 12:20
boogi

Dzięki za info

protokół - prace szczególnie niebezp. roboty budowlane
Instrukcja bhp przy pracach niebezpiecznych
Prace niebezpieczne a stałe zlecanie prac
ewidencja rozchodu subst. niebezpiecznych
  • kartki elektroniczne darmowe dzien ojca
  • pttk torun
  • gmina zapady 180
  • foto szczecin
  • liga;grecka;koszykowka
  • Kalisz PTTK
  • garnki stalowe z aluminiowym dnem
  • ogrodzenie kamienne
  • obreprogramy za darmo
  • Katalog wątków z grup dyskusyjnych @@ Strona Główna